SummerCamp2018 v Trenčíne

Online prihláška na SummerCamp2018 Trenčín

Viac o SummerCampe všeobecne TU.

Tento rok sa na deti tešíme v 2 termínoch. Na jednom turnuse bude 40 detí, ktoré budú rozdelené do menších skupiniek podľa veku, každá bude mať svojho vedúceho a pomocného animátora.

Základňu budeme mať v Súkromnej Materskej škole Slimáčik na Sihoti, ktorá nám vytvorí ideálne prostredie pre deti, naše aktivity, poludňajší oddych, oplotený areál s ihriskom, ale využijeme tiež plochu na loptové hry, vonkajší bazén a vnútorný bazén so slanou vodou aj sauny. Sme presvedčení, že tento priestor sa bude deťom páčiť a budú sa v ňom s nami cítiť výborne. Menšie skupinky nám zas umožnia individuálny prístup ku každému dieťatku a jeho potrebám.

Počas dopoludnia budú deti v týchto skupinách, ale ráno, cez obed a poobede budeme všetci spolu, takže aj vekovo rozdielni súrodenci ostanú v kontakte. Tohtoročná téma sú 4 ročné obdobia – budú aj Vianoce, aj sneh 🙂

V cene campu je strava 3x denne, pitý režim, odmeny, darčeky, materiál na tvorenie a aktivity, kvalitné fotografie a aj portrétová fotografia Vášho dieťaťa, kvalifikovaní lektori, angličtina po celý deň.

Na akékoľvek  otázky radi odpovieme. Deťom, ktoré ešte nenavštevujú náš kurz, dávame možnosť prísť sa na naše hodiny pozrieť a zažiť, akým spôsobom sa budeme zabávať aj na campe.

Tešíme sa na Vás!!!

Termíny:
  1. 23.7-27.7.2018
  2. 30.7.-3.8.2018
 
Prevádzka:  po-pi 7:45 – 16:00
Cena:  119€

 

 

Online prihláška na SummerCamp2018