SummerCamp2017

HappyEnglish SummerCamp2017 – pobočka Trenčín

 

 

 

 

 ĎAKUJEME  😉

a  tešíme sa na VÁS v našich kurzoch :o)

 

 

 Online prihláška na kurz 

 

 

Dotazník spokojnosti čoskoro…

 

 


Prečo práve my?

 SummerCamp je letné denné sústredenie pre deti – kemp, ktorý naša jazyková škola poriada už 6.rok.

Ide o denný pobyt, kedy nám dieťa privediete na 8.00 hod a o 16.00 hod si ho prídete vyzdvihnúť.

Náš kvalifikovaný pedagogicko – psychologický lektorský tím sa počas dňa postará o pestrý a zaujímavý program.

Prihlásiť sa môžu deti, ktoré naše kurzy navštevujú, ale aj noví záujemci –  deti, ktoré po anglicky vedia, aj tie, ktoré nie. Výučba angličtiny prebieha počas celého týždňa v prirodzenom prostredí, hravou a zážitkovou formou. Deti si osvoja v praxi základné anglické frázy, ktoré využijú na dovolenke či v škole.  Každý deň má svoju tému a v jej duchu sa nesie aj celý deň a pripravené aktivity.  Pre staršie či pokročilejšie deti máme pripravenú aj ochutnávku JollyPhonics metódy, ktorou sa naučia hravo čítať a písať anglický text. Deti, ktoré už JollyPhonics poznajú, si svoje vedomosti prehĺbia a rozšíria.

Anglický jazyk nás bude teda sprevádzať počas celého dňa tak, aby si deti hravým spôsobom zapamätali čo najviac.

 

Tento rok máme základňu v zrekonštruovanom bývalom hoteli Brezina. Deti budú môcť byť celý deň na čerstvom vzduchu, les nám vytvorí príjemný tieň aj v horúcom počasí a využijeme aj široké okolie a všetko, čo nám táto úžasná lokalita ponúka. 

Ani letný dážď nezastaví naše dobrodružné plány,  preto je potrebné, aby deti  mali pršiplášte, gumáky alebo aspoň náhradnú obuv.

Na našich kempoch aj veľa tvoríme a vyrábame. Deti si tak každý deň odnesú niečo na pamiatku, čo im bude pripomínať zážitky a tiež veci, ktoré sa  v ten deň „učili“…

 

Počas celého dňa bude zabezpečený pitný režim pre deti a samozrejmosťou je desiata, obed, olovrant a aj niečo na prilepšenie 🙂

V cene kempu je návšteva Tarzánie a iných atrakcií, materiál na tvorenie, odmeny aj kvalifikovaný lektori.

V našom tíme sme najmä rodičia a zároveň psychológovia, liečební pedagógovia a učiteľky ZŠ. Preto si môžete by istí, že Vaše deti budú v dobrých rukách. Ak máte plaché a bojazlivé dieťa, pomôžeme mu sa začleniť v rámci jeho možností. Rešpektujúci prístup a príjemná atmosféra, to je to, o čo sa snažíme na našich kurzoch aj na SummerCampe.

Našim cieľom je, aby sa Vaše deti s nami cítili bezpečne, aby sa tešili  každé ráno na nové dobrodružstvá a aby si z celého týždňa odniesli čo najviac skvelých zážitkov a vedomostí.

 

Ponúkame Vám tiež možnosť prísť sa pozrieť na naše hodiny, aby sa deti zoznámili s lektorkami a aby ste ochutnali kúsok z nášho systému, akým s deťmi pracujeme. Každý deň ich totiž bude čakať aj ucelená hravá hodina angličtiny.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Radi by ste svoje dieťa na SummerCamp prihlásili, avšak nemáte ho ako na Brezinu dopraviť? Kontaktujte nás, určite niečo vymyslíme (vzájomná výpomoc rodičov, resp. možnosť vyzdvihnutia dieťaťa  napr. pri OC Južanka alebo na konečnej pri ZŠ Novomeského).

 

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom, radi odpovieme.

Súrodenci sú vítaní a do skupiniek ich zaraďujeme podľa Vášho priania – ak je lepšie, aby boli spolu, nebudeme ich deliť.

 

Tešíme sa na Vás i Vaše deti!!!!

 

Tím HappyEnglish            

-= 0918 980 455 =-              

 Online prihláška na SummerCamp2017 

Všeobecné zmluvné podmienky TU